1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Vodovodní plastové trubky - nechte si zpracovat cenovou nabídku přesně „na míru“

Vodovodní plastové trubky se dělí na vodovodní trubky pro vedení vody nad zemí a pod zemí. Trubky pro rozvody vody se vyrábí z celé řady plastů, nejčastěji se však setkáte s trubkami z polyetylenu (PE trubky) a z polypropylenu (PPR).

Zadání poptávky je zcela zdarma.
Cenová nabídka je sestavena přesně „na míru,“ díky čemuž můžete ušetřit až 30% nákladů.

Vodovodní trubky PPR pro instalace vody nad zemí

Vodovodní trubky PPR jsou určené pro rozvody teplé i studené vody, např. ke kohoutkům, pračce atd. Zkratka PPR značí druh plastu, z něhož jsou trubky vyrobeny, tedy polypropylen. PPR trubky se nabízí v různých průměrech a délkách.

Vodovodní trubky PE pro instalace vody pod zemí

Vodovodní trubky PE jsou určené pro rozvody teplé i studené vody a to především v exteriérech (tedy venku) pod zemí. Označení PE značí druh plastu, ze kterého jsou trubky vyrobeny, PE je zkratka polyetylenu. PE trubky se nabízí v různých průměrech a délkách. Námi nabízené vodovodní plastové trubky mají veškeré atestace o nezávadnosti a mají veškerá osvědčení evropských laboratoří. Pro dosažení ještě vyšší slevy doporučujeme přidat k poptávce i odpadní trubky .

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno