1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Drenážní trubky - poptejte a ušetřete až 30% ceny za drenáže

Pro drenážní trubky jsme schopni nabídnout velice zajímavé ceny. Nabízíme perforované drenážní trubky i trubky neperforované.

Poptáváte nejen drenážní trubky? Pak jej neváhejte též napsat do své poptávky.
Ušetřete až 40% ceny a několik hodin času.

Námi nabízené drenáže splňují normu DIN 1187 a další evropské a české normy ČSN 13 8740. Námi nabízené drenážní trubky mají veškeré atestace o nezávadnosti a mají veškerá osvědčení evropských laboratoří.

Průměry námi nabízených drenážních trubek:

- drenážní trubka průměr 50 mm
- drenážní trubka průměr 63 mm
- drenážní trubka průměr 80 mm
- drenážní trubka průměr 100 mm
- drenážní trubka průměr 150 mm
- drenážní trubka průměr 200 mm

Každý průměr je možné dodat v perforované (dírkované) i neperforované verzi.

K trubkám také nabízíme veškeré příslušenství jako geotextilii a veškeré tvarovky (kolena, T-kusy, spojky a čistící šachty).

Doporučujeme pokládat v nezámrzné hloubce, tedy 50 cm hloubky a více.

Doporučovaný spád trubek je 0,5%, tedy 0,5 cm výškový rozdíl na 100 cm délky, ideál je však 1 cm výškový rozdíl na 100 cm délky.

Pro obsyp při pokládce doporučujeme štěrk se zrnitostí 8/16 (kamínky o velikosti 8 - 16 mm). Jedná se o často používaný štěrk, který dostanete v každém kamenolomu.

Při pokládce do jílovité zeminy se doporučuje opatřit trubkám ochranu geotextilií. Geotextilie chrání malé otvory trubek před vnikem malých částic do těchto otvorů, jejich případné usazování až následné ucpání trubek.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno