1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Napište nám poptávku na geotextilie 300 g/m2 a 200 g/m2 ještě dnes

Nabízíme kvalitní geotextilie holandské značky Den Braven. Geotextilie 300 g/m2 a 200 g/m2 naceňujeme individuálně dle celkového poptávaného množství.

Zadání poptávky je zcela zdarma.
Cenová nabídka je sestavena přesně „na míru,“ díky čemuž můžete ušetřit až 30% nákladů.

Geotextilie 300 g/m2 a 200 g/m2

Kvalitní Geotextilie - z čeho se vyrábí?

Pro výrobu geotextilie se využívá polypropylen (zkratka PP) a polyester (PES). Směs je složena asi ze 75% polypropylenu a 25% polyesteru.

Ve stavebnictví se využívají zpravidla geotextilie netkané, jež vznikají třením vláken, adhezí anebo kohezí. Geotextilie ve stavebnictví se využívají pro své separační, ochranné, filtrační či výztužné vlastnosti.

Funkce geotextilie:

- funkce ochranná
- funkce filtrační
- funkce separační
- funkce výztužná

Funkce ochranná

Využívá se jako ochrana hlavní izolační vrstvy v základech domů.

Funkce filtrační a separační

Díky své struktuře se využívá pro oddělení různých materiálů od sebe. Např. při obalu drenážních trubek pomáhá oddělit pevné částice (zrnka hornin a půdy) od vody, čímž geotextilie chrání trubky proti ucpání pórů – otvorů. Využití geotextilie pro filtraci a separaci má samozřejmě nekonečnou řadu možností, např. na popílkových skládkách atd.

Funkce výztužná

Pomáhá rozložit tlakové působení a přenést tahové napětí. Často se využívají při výstavbě na podmáčeném podloží či na podloží jinak nestabilním.

Výhodou geotextilií je jejich odolnost vůči kyselému prostředí, UV záření a dalším fyzikálních a chemickým vlivům, které mohou nastat v prostředí, pro něž jsou geotextilie určeny – např. v zemi jako doplňková izolace či filtrační, ochranná, separační a výztužná vrstva při pokládce drenáží, kabelů, výstavbě parkovišť, železniční, silniční, kanalizační a další infrastruktury. Dále je geotextilie ve velké míře využívána v základech při výstavbě rodinných a bytových domů či průmyslových nemovitostí.

Námi nabízené geotextilie s hustotou 300 g/m2 a 200 g/m2:

Den Braven Geotextilie Standard 300
- gramáž 300 g / m2
- délka v balení 50 m
- šířka v balení 2 m
- dodává se kulaté dvoumetrové roli

Den Braven Geotextilie Standard 200
- gramáž 200 g / m2
- délka v balení 50 m
- šířka v balení 2 m
- dodává se kulaté dvoumetrové roli

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno