1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Extrudovaný polystyren 80 mm

Ne každá tepelná izolace je vhodná pro použití v tak náročných podmínkách, jaké vznikají u stavby, tedy suterénu, základů nebo třeba i soklu. Nejen spodní stavba ale vyžaduje od tepelné izolace nadstandartní vlastnosti. Například i konstrukce krovu patří mezi ty náročnější. Odpovědí na tyto požadavky je stavebníkům extrudovaný polystyren, který předčí řadu běžných izolací.

Vlastnosti extrudovaného polystyrenu – 80 mm

Obvykle se od tepelné izolace, tedy i extrudovaného polystyrenu 80 mm očekává, že bude zabraňovat tepleným ztrátám objektu, bude mít co nejdelší možnou životnost, samozřejmě shodnou s funkčním obdobím. Nebude zbytečně zatěžovat a bude odolávat vnějším vlivům. Extrudovaný polystyren 80 mm tyto požadavky splňuje. Navíc přidává svou objemovou stálost, nesnadnou hořlavost, schopnost odolávat napadení hlodavci a hmyzem. Mezi kladné vlastnosti extrudovaného polystyrenu 80 mm patří také velmi dobrá pevnost v tlaku a odolnost zemině, což se spolu s jeho nenasákavým povrchem velice hodí právě u izolací spodních částí objektu.

Desky z extrudovaného polystyrenu se vyrábějí v různých tloušťkách, například v tloušťce 80 mm. Současně lze poptat i extrudovaný polystyren 20 mm a extrudovaný polystyren 30 mm

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno