1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Extrudovaný polystyren 20 mm

Extrudovaný polystyren 20 mm slouží jako tepelná izolace různých konstrukčních součástí objektu. Své místo najde všude tam, kde doceníte jeho výhodné vlastnosti, mezi něž nepatří jen schopnost tepelně izolovat, ale extrudovaný polystyren 20 mm je také, díky svému uzavřenému povrchu, nenasákavý. Extrudovaný polystyren je navíc velmi odolný v tlaku, což je důležité zvláště při jeho využití pro izolaci spodní stavby. Další vlastnost, kterou oceníte rovněž zejména při použití pro izolaci suterénu, soklu nebo třeba bazénu, tedy konstrukcí ve styku se zeminou, je odolnost proti napadení hlodavci a hmyzem. Extrudovaný polystyren o tloušťce 20 mm nikomu nechutná!

Vlastnosti extrudovaného polystyrenu 20 mm

Extrudovaný polystyren 20 mmje jako tepelná izolace rozměrově stálý, trvanlivý a nesnadno hořlavý. Bez problému se kombinuje se všemi běžnými stavebními materiály a ve stavebnictví nalézá široké využití.

Desky z extrudovaného polystyrenu se vyrábějí v různých tloušťkách, například v tloušťce 20 mm. Mezi další tloušťky patří extrudovaný polystyren 30 mm a extrudovaný polystyren 80 mm. Extrudovaný polystyren se využívá k izolaci spodních částí objektu, krovu nebo jiných konstrukcí, které vyžadují vlastnosti této izolace.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno