1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Extrudovaný polystyren 30 mm

Různé tepelné izolace nacházejí díky svým odlišným vlastnostem různá využití. Extrudovaný polystyren 30 mm je izolace, která se hodí i pro tepelné izolace do ne příliš příznivých podmínek, a to jen díky svým kladným vlastnostem.

Od tepelné izolace očekáváme, že bude objekt chránit od tepelných ztrát, také by měla do jisté míry odolávat zubu času. Důležitá je dlouhá životnost a funkčnost po celou tuto dobu. Všechna tato očekávání extrudovaný polystyren 30 mm splňuje. Navíc ale nabízí další zajímavé vlastnosti, čímž rozšiřuje možnost svého využití.

Jaké vlastnosti má extrudovaný polystyren 30 mm?

Extrudovaný polystyren je dobře odolný v tlaku, téměř se neroztahuje a tedy nemá významné objemové změny v průběhu roku. Navíc je díky svému uzavřenému povrchu nenasákavý a také odolává biologickému napadení v podobě hlodavců či hmyzu.

Všechny tyto vlastnosti činí z extrudovaného polystyrenu ideální materiál pro izolace soklů a spodní stavby, stejně jako krovů a jiných náročných konstrukcí.

Desky z extrudovaného polystyrenu se vyrábějí v různých tloušťkách, například v tloušťce 30 mm. Další často poptávané typy jsou extrudovaný polystyren 80 mm a extrudovaný polystyren 20 mm.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno