1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Betonové obrubníky akce

Poptejte betonové obrubníky v akci nebo ve výprodeji a vyberte si z nejlevnějších možností ve vaší lokalitě. Snadno tak pořídíte menší (zbytkové) množství materiálu za výhodné ceny. Nezapomeňte proto do poptávky uvést poptávané množství v běžných metrech, event. metrech čtverečních.

Využití betonových obrubníků

Betonové obrubníky všech typů lze využít nejen při realizaci dlážděných chodníků a cest. Výborně se hodí také do zahrady, kde poslouží jako předěly mezi záhony a trávníkem. Tráva ani jiné plevelné rostliny tak neprorostou do skalky ani záhonu a vy budete mít méně starostí s údržbou.

Betonové obrubníky a zámková dlažba

Nejčastěji poptávají zákazníci betonové obrubníky spolu se zámkovou dlažbou. Vyberte si betonovou zámkovou dlažbu i betonové obrubníky v akci ve stejném dekoru a od stejného výrobce na StavebninyX.cz a ušetřete čas i peníze. A pokud se na pokládku sami necítíte, poptejte také pokládku zámkové dlažby a její cenu.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Byl jsem spokojen. Lešení už mám doma. Díky.

Novák

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno