1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Betonové obrubníky kolem záhonů

To, že obrubník patří kolem chodníku, je bez diskuse, ale nejednoho zahrádkáře už jistě napadlo, že by se betonové obrubníky daly využít i jinak, například ke zpevnění okrajů záhonů. Pro takové účely je navíc beton více než vhodný a cenově dostupný materiál.

Hned několik možností zhotovení betonového obrubníku

Nabízí se samozřejmě více způsobů jak betonový obrubník okolo záhonu zkonstruovat. Za jeden z nich by se dal považovat obrubník z litého betonu. Kdo by se ale chtěl s tak časově i fyzicky náročnou záležitostí otravovat, když dnes výrobci nabízejí tolik možností v podobě betonových prefabrikátů. Někteří již nabízejí betonové obrubníky určené přímo k ohrazení záhonků, ale zakoupíte-li obyčejný betonový obrubník univerzálního využití, chybu neuděláte a možná se vám povede i ušetřit. Ve výsledku se pak většinou jedná o srovnatelný výrobek.

Bohatá nabídka rozměrů i barev

Betonové obrubníky se vyrábějí v různých šířkách, ale i výškách a barevných provedeních. Zkrátka není možné si nevybrat, zvláště jde-li o zahrádkářské využití. Co se betonu jakožto materiálu týče, nabízí nám vesměs jen samé kladné vlastnosti, jako je mrazuvzdornost, otěru a korozi vzdornost a rozhodně vám v zemi neshnije, ani ho nepoškodí půdní organismy.

Položení obrubníku je práce na jedno odpoledne

To samozřejmě nemusí být pravda, máte-li celé plantáže květinových a zeleninových záhonů, ale ukládání prefabrikovaných obrubníků jde i tak rychle od ruky. Některé tvarovky lze ukládat do země jen tak, zvláště pak ty opatřené po stranách obdobou systému pero-drážka, jiné je třeba kotvit pomocí cementové malty nebo jemnozrnného betonu, který můžete poptat s obrubníky také.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

S vašimi službami jsem byla spokojená. Obrubníky už jen čekají, až je manžel osadí.

Blanka Bílá, Kamenný Újezd

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno