1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Suchý beton v pytlích cena

Suchý beton je oblíbeným způsobem, jak snadno a rychle připravit stavební hmoty, jako jsou pojiva a betony. Příprava betonu může být pro nezkušeného stavebníka náročná a zdlouhavá. Ne každý dovede dobře odhadnout poměr vody, cementu, písku a kameniva. Pokud navíc potřebujete speciální betonovou směs vhodnou do určitých podmínek, je třeba přidat i vhodné přísady a příměsi a to je teprve alchymie. Vše řeší suchý beton v pytlích.

Snadná a rychlá příprava

Výhodou suchého betonu v pytlích je tedy snadná a rychlá příprava. Směs stačí rozdělat v předepsaném množství vody a můžete pokračovat v budování. Obvyklá velikost jednoho pytle je 40 kilogramů směsi, což je množství tak akorát do jednoho kolečka, které pohodlně stihnete zpracovat před započetím tuhnutí.

Suchý beton v pytlích ceník

Promyslete, jakou betonovou směs budete potřebovat. Tedy jakou třídu betonu a jaké požadavky budete na budoucí betonovou konstrukci nebo na práci se směsí mít (pomalu tuhnoucí, rychle tuhnoucí, vodu odpuzující atd.) a poptejte ji na StavebninyX, kde díky srovnání nabízených cen suchých směsí betonu vyberete tu nejlákavější.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno