1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Ytong 375 mm - poróbetonová tvárnice

Ytong 375 je pórobetonová tvárnice Ytong pro přesné zdění o tloušťce 375 mm. Tvárnice pro přesné zdění Ytong se vyznačují svými výbornými tepelně izolačními vlastnostmi a snadným zděním beze zbytků. Hodí se jako nosné obvodové zdivo i jako nosné zdivo vnitřních stěn.

Vlastnosti tvárnice Ytong 375

Tvárnice Ytong 375 jsou nehořlavý materiál třídy A1, jejich požární odolnost je 180 min. Jedná se o lehký materiál. V tloušťce 375 mm je stále vhodný pro nosné zdivo. Je možné jej použít pro nízkopodlažní stejně jako pro několikapatrové budovy. Tvárnice mají stejné vlastnosti ve všech směrech. Při použití tloušťky 375 mm pro obvodové zdivo je nutné přidat dodatečnou tepelnou izolaci.

Druhy tvárnic Ytong a další roměry

Tvárnice Ytong o tloušťce 375 mm se vyrábějí jak v základním provedením tvárnic pro přesné s délkou buď 499 mm, nebo 599 mm, tak i jako tepelně izolační tvárnice pod názvem Ytong Lambda+ nebo Ytong Theta+. Oboje v délce 599 mm.

Zdění s tvárnice Ytong a lepidlem na Ytong

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno