1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Ytong Lambda - cena

Ytong Lambda + jsou pórobetonové tvárnice pro přesné zdění vyráběné společností Xella. Tvárnice Ytong Labmda jsou tepelně izolační produkt, který nevyžaduje další izolaci a hodí se i pro stavbu pasivních či nízkoenergetických domů.

Parametry tvárnice Ytong Lambda

Ytong Lambda se vyrábí ve dvou tloušťkách zdiva a to Ytong Lambda 375 mm a Ytong Lambda 450 mm. Součinitel prostupu tepla více než vyhovuje doporučeným hodnotám, pro 375 mm je SPT 0,229 W/m2*K a pro 450 mm to je 0,192 W/m2*K. Tvárnice je nehořlavá a spadá do třídy A1 s požární odolností 180 minut. Zdroj: oficiální web značky Ytong

Použití tepelně izolačních tvárnic Ytong

Tvárnice se hodí ke zdění jak obvodových nosných a nenosných stěn, tak ke stavbě vnitřních dělicích zdí, nosných i nenosných nebo požárních stěn. Nejvíce je však oceníte při stavbě obvodových zdí. Tvárnice Ytong Lambda mohou být použity jak pro stavbu nízkopodlažních budov, tak i pro budovy více podlažní. Zdí se na tenkovrstvou maltu pro přesné zdění Ytong o tloušťce 3 mm.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno