1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Stavebniny Plzeň

Sháníte stavební materiál, nářadí nebo něco jiného ze sortimentu stavebnin v Plzni? Můžete objíždět jedny kamenné stavebniny po druhých a srovnávat si jejich nabídky, nebo můžete být chytří a poptat vzpomínaný materiál u nás jednoduše online a zdarma a ušetřit si spoustu starostí, času i peněz.

Co by trvalo týdny, zvládnete za pár hodin

Online stavebniny za vás virtuálně oběhnou všechny prodejny a zajistí vám přehled cen a sortimentu, takže na vás už zbude jen si srovnat nabídky a vybrat si tu, která pro vás bude nejvýhodnější. Poptávkový formulář u nás vyplníte během několika málo minut a první nabídky k vám dorazí klidně již po pár hodinách, takže neztratíte ani sekundu svého času v dopravní zácpě a získáte jen to, co jste opravdu poptali.

Nejlevnější nabídkou čekají online

Chcete nakoupit za nejlevnější nabídku v Plzni? Srovnejte si nabídky na StavebninyX a neplaťte víc, než je třeba. S naším poptávkovým serverem můžete ušetřit až 30 % z běžné ceny stavebnin a to jen díky srovnávání konkurenčních nabídek. Proč platit víc, než je třeba? Buďte chytřejší.

Všechno na jednom místě

Představte si, kolik místa by asi zabraly stavebniny z celé Plzně a jak dlouho by vám trvalo celé je projít. Najděte jen to, pro co jste přišli díky online poptávání. Všechno pohodlně na jednom místě připravené pro vaše porovnání a nákupy najdete jedině online na StavebninyX.cz. Jakmile poptáte, rozešleme vaši poptávku i stavebazarům v Plzni, které mají často zánovní zboží, které bylo jen vyřazeno ze skladů.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno