1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Stavobazar Plzeň

Stavební bazary jsou jednou z cest, jak ušetřit při realizaci vašeho projektu. Můžete zde pořídit stavební materiál a vybavení za zlomek běžné ceny. Ovšem jedná se vždy o výprodejové a bazarové zboží, proto nelze na dostupnost konkrétního výrobku spoléhat. Pomůžeme vám prohledat stavobazary v Plzni okolí. Snad najdete to, co hledáte, a pomůžeme vám tak ušetřit.

Bazarové je horší?

Proč? Protože je levnější? Bazarové zboží je často zánovní, jedná se o nevyprodané zbytky, ale kvalita je srovnatelná se stejným výrobkem zakoupeným ve stavebninách hobby marketu. Pokud nevěříte, doporučujeme si stavební materiál nebo zařízení prohlédnout na místě. Právě díky tomuto bazarovému zboží můžete ušetřit peníze, ale i životní prostředí, protože nechtěný materiál a přebytky nekončí po čase na skládce, ale najdou využití.

Co všechno obsahuje sortiment stavebních bazarů v Plzni?

Vlastně úplně všechno. Od stavebního materiálu pro hrubou stavbu, po obklady, dlažby, pytle s omítkou, barvy a tak dále, zkrátka zde můžete najít vše co v běžných stavebninách. Ve stavobazarech narazíte i na stavební náčiní od drobného manuálního po mechanické stroje. Na dostupnost jednotlivých položek však v bazarech nelze spoléhat a tak je třeba hledat a hledat. S hledáním stavobazaru v Plzni vám rádi pomůžeme.

Nebojte se ušetřit

Ve stavebních bazarech nejspíš neseženete vše, ale alespoň část nákladů vám nákup zde jistě snížit pomůže. Ušetřit můžete ale i při nákupu nového materiálu a zařízení a to jednoduše tak, že poptáte dodavatele na StavebninyX a po obdržení nabídek si je jednoduše porovnáte a vyberete tu nejpříznivější. Takto s námi můžete ušetřit klidně i 30 % z očekávaných nákladů.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno