1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Rekonstrukce bytového jádra - Brno

Rekonstrukce bytového jádra je stavební úprava vyžadující čas a precizně provedené stavební práce. Proto jistě uznáte, že je nejen ekonomicky nevýhodné zadávat zakázku firmám nebo soukromníkům nesmyslně vzdáleným od vašeho bydliště. Ušetřete si čas procházením nevhodných nabídek a poptejte rovnou pouze dodavatele rekonstrukce bytového jádra v Brně nebo okolí . Jste-li z Brna a okolí, stačí zadat online poptávku na rekonstrukci bytového jádra s poznámkou Brno a usnadnit si tak výběr vhodného kandidáta.

Jak dlouho to bude trvat?

Rekonstrukce je náročnější zásah do chodu domácnosti a může se stát, že vám sebere trošku z vašeho pohodlí. Rekonstrukce bytového jádra by neměla ale trvat více než dva týdny, někdy se dá stihnout i třeba za deset dní. Vše záleží na náročnosti prováděných prací, zkušenostech pracovníků, ale i na nepředvídaných problémech.

Všechno z původního bytového jádra pryč

Tedy všechno zase ne. Důležité je, aby byl projekt nového jádra navržen s ohledem na stávající konstrukce a bourací práce nijak nenarušily statiku bytové jednotky a tak celého domu. Jinak je ale při rekonstrukci dovoleno téměř všechno - od změny dispozice bytu po úplné odstranění nenosných příček. Původní bytová jádra jsou většinou tvořena dřevem a umakartovými deskami, u těch je výměna snazší. V horším případě je jádro z armovaného betonu, ale i s takovou situací si pracovníci poradí. Jako nový materiál se pak používají zejména lehké tvárnice Ytong z pórobetonu nebo sádrokartonové desky Knauf Aquapanel, které jsou vhodné do vlhkého prostředí.

Radost z nové koupelny a možná i kuchyňské linky

I když je rekonstrukce náročnější operace na čas i peníze, za pár dní od započetí prací se již můžete těšit ze zbrusu nového jádra vašeho bytu, které vám bude sloužit spoustu let. Můžete dodržet původní rozmístění příček nebo si nechat dispozici změnit. Protože bytové jádro obsahuje veškeré rozvody, je k němu obvykle z některé vnější strany přisazena i kuchyňská linka. S novou koupelnou tak můžete zauvažovat i o pořízení nové kuchyně, i tu můžete poptat prostřednictvím tohoto serveru. Zajímavými tipy mohou být výstavní kousky - kuchyňské linky z expozic.

Jste z jiné části Moravy nebo z druhého konce republiky a také potřebujete zrekonstruovat bytové jádro? I vy u nás vyplňte jednoduchý poptávkový formulář a poptejte firmy ve vašem okolí.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno