1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Výprodej kuchyní z expozic

Pořizujete novou kuchyňskou linku a nemáte peněz nazbyt, nebo jen nechcete investovat víc, než je bezpodmínečně nutné a raději pár korun ušetřit na něco jiného? Možností jak vybavit prostory kuchyně je nepřeberně. Ne všechny, ale splňují požadavek na přátelskou cenu v porovnání s kvalitou. Pokud se nechcete vzdát kvalitního provedení, ale přesto investovat jen nejnutnější částku, nabízí se vám možnost dovozu zboží ze zahraničí, například z Polska, nebo pořízení kuchyňské linky z expozice.

Právě pořízení zboží z výstavní expozice obchodního domu nebo kuchyňského studia může být řadě lidem proti srsti a přitom se jedná o snadný způsob jak si opatřit kvalitní výrobek za nízkou cenu. Je tedy skutečně důvod se takovému zboží vyhýbat?

Někdo na tu kuchyni z expozice sáhl

Ano, na vystavené zboží již opravdu někdo sáhl a nebyl sám. Není to ale spíše známka jeho kvality, pokud všem těm zvědavým zákazníkům v pořádku odolalo a stále vypadá jako nové? Navíc, zboží v prodejních expozicích netráví zase tolik času, aby mohlo dojít k jeho opotřebování. Na kuchyňských linkách nikdo nevaří, jen se dívá, dotýká povrchů a zkouší funkčnost systémů. Je to pořád tentýž výrobek, jaký najde zákazník v originální krabici, pokud si zakoupí výrobek nerozbalený.

Hlavně levně, kvalitně, hezky

I tak se dá zařídit nová kuchyň a nemusíte se vzdát ani jednoho ze tří vyjmenovaných bodů. Samozřejmě, že při pořizování výprodejové kuchyně nemáte takovou možnost výběru jako při vybírání nového kusu, to ovšem neznamená, že domů odejdete s ošklivou nemoderní kuchyní. Cena kuchyně z expozice je navíc opravdu příznivá a ušetřit lze nemalé peníze. Pokud budete tedy váhat z estetických důvodů, vězte, že povrch dvířek se dá levně přizpůsobit vaší představě, ať už po domácku vhodnou tapetou či folií nebo pořízením jiných dvířek, a to přesně podle vašeho výběru na míru. I přesto vás nová kuchyňská linka vyjde levněji než v kartonu zabalený výrobek. Celkový ráz prostoru také pomohou dotvořit vhodně zvolené obklady za kuchyňskou linku, zajímavou volbou jsou například desky z grafoskla.

Neváhejte tedy zadat poptávku a my vám obratem dodáme seznam dodavatelů, kteří výprodejové kuchyně z expozic právě nabízejí, a jistě mezi nimi najdete takovou, která se vám zalíbí a zapadne do nového interiéru.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno