1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Radiátory Korado a historie firmy Korado

Kdo vyrábí radiátory Korado?

Již přes 25 milionů zákazníků si zakoupilo radiátory Korado. Společnost, jež vznikla v roce 1990, a pouhých 10 let jí stačilo na to, aby se dostala mezi největší výrobce radiátorů v rámci Evropy. Stabilní společnost Korado uvádí na trh spoustu novinek dle posledních trendů s ohledem na jejich cenovou dostupnost. Radiátory Korado díky své kvalitě a tradici získává stále více a více zákazníků.

Poptejte u nás nejen radiátory Korádo, zadání poptávky je zcela zdarma.

Výhody radiátorů Korado

- Radiátory značky Korado zajišťují tzv. „tepelnou pohodu“ prostoru, v němž jsou umístěné.
- Další výhodou radiátorů Korado je jejich optimální poměr mezi tepelným výkonem a designovým zpracováním.
- V případě deskových radiátorů můžete využít i jejich výhodu zakomponování například do niky s ohledem na čisté linie interiéru.

Radiátory Korado Radik

Radiátor Korado Radik je jeden z nejúspěšnějších modelů radiátoru společnosti Korado. Jedná se o radiátor deskového typu, jenž je téměř 3 krát lehčí než standardní radiátory. Další výhodou deskových radiátorů je jejich snazší výroba a především vyšší tepelný výkon. Korado Radik patří mezi nejlepší radiátory v poměru výkon / cena / design.

Radiátory Korado do koupelny

Společnost Korado nabízí též radiátory do koupelny a to s líbivým designem a širokou škálou možností. Radiátory Korado, kategorie Koralux jsou skvělým řešením pro vaši koupelnu, WC a další místnosti..

Radiátory do koupelny od značky Korado jsou nabízené v různých barvách, ale mezi nejčastěji instalovanými radiátory Korado jsou ty v bílé barvě, jejichž výhodou je především příznivá cena pro koncového zákazníka.

Radiátory Koratherm – především design!

Nelíbí se vám design standardních radiátorů, ať již trubkových či deskovitého typu? Pak nabízí společnost Korado radiátory z designové řady Koratherm. Radiátory od značky Korado díky této řadě značně rozšířily svou produktovou řadu.

Designové radiátory Korado lze instalovat v horizontální a dokonce vertikální poloze. Na výběr je více než 20 možných barevných variací. Barva tohoto typu radiátorů je tedy v základě bílá (odstín RAL 9016).

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno