1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Poptejte deskové radiátory a ušetřete až 30% nákladů

Mezi čím dál tím častěji instalované radiátory patří právě radiátory deskové, jež jsou lisované z několika plátů plechu o tloušťce 1,2 mm. Plech u radiátorů, které patří do kategorie deskových radiátorů, je spojen jedním kvalitním svárem.

Výhody deskového radiátoru

- Mezi nejčastější výhody, jimiž deskové radiátory disponují, jsou výhody v souvislosti s designem, kdy radiátory nevypadají jako „několik pospojovaných trubek“, ale díky své konstrukci ve tvaru desky mohou být velmi atraktivní jako designový prvek v domácnosti.
- Deskové radiátory se obvykle vyrábí v několika barevných variacích. Radiátory si nejčastěji objednávají lidé v barvě bílé a následně v několika barevných variacích s ohledem na celkový barevný tón dané místnosti, v níž bude deskový radiátor umístěn
- Další vzhledovou výhodou deskových radiátorů je jejich nenáročnost na interiér. Deskové radiátory tedy nepřekáží ani nejsou výrazné jako jiné druhy radiátorů.
- Výhodou deskových radiátorů je též jejich nízká cena.

Deskové radiátory a technické specifikace

- Deskové radiátory Korado a jiných značek mohou být uzpůsobené pro připojení ohřívané vody zprava i zleva.
- Jako materiál pro radiátory slouží 1,2 mm tlustý plech. Dva kusy tohoto plechu jsou správně vylisovány a následně jedním pospolitým svárem svařené v jeden deskový radiátor.
- Standardní délka radiátorů deskového typu nabízí celou řadu možností v podobě 400 až 3 000 mm.
- Standardní výška radiátorů deskového typu je nejčastěji nabízená v parametrech 900 mm, 600 mm, 500 mm, 400 mm a 300 mm.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno