1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Posuvné dveře horní vedení

Horní vedení je u posuvných dveří běžným řešením. Kolejnička neboli vodící lišta či pojezd je umístěn tak, aby na něm mohlo být křídlo zavěšeno a volně po něm klouzat ve směru otvírání a zpět.

Posuvné dveře do bytu i domu

Efekt posuvných dveří spočívá nejen v ušetření volného prostoru. Posuvné dveře vaše místnosti také opticky prosvětlí a provzdušní, budou působit čistě a elegantně. Přitom posuvné dveře neztrácejí ani svou funkčnost a oba prostory dokonale oddělí. Efekt prosvětlení nebo naopak oddělení místnosti prohloubíte vhodným výběrem dveřního křídla. Stejně jako u otvíravých dveří máte na výběr z řady variant od plných po plně prosklené, průsvitné i úplně průhledné. Bohatá nabídka dekorů, také není výjimkou a tak se posuvné dveře stanou jedním z hlavních prvků ve vašem prostoru nebo naopak nenápadně splynou se stěnou.

Pro rekonstrukce jako dělané

Posuvné dveře jsou efektivním řešením do každého prostoru. Pro umístění pouzdra je ovšem nutný stavební zásah do stěny nebo příčky a jeho instalace v průběhu plného využívání objektu je nepříjemná a zdlouhavá. Oproti tomu posuvné dveře na stěnu, tedy posuvné dveře s horním vedením, vás veškerého stresu ze stavebních prací ušetří. Jejich instalace je čistá, snadná a rychlá. Hodí se proto do hotových interiérů a při rekonstrukcích. Jejich montáž nevyžaduje žádné náročné stavební úpravy a slouží přitom stejně dobře jako posuvné dveře do pouzdra.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno