1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Stavební pouzdro JAP pro posuvné dveře

Jak udělat dispozici bytu či domku efektivní a ušetřit prostor? Pomocí posuvných dveří. Posuvné dveře vám ušetří místo a otevřou prostor. Navíc se zbavíte dveřních křídel trčících volně do místnosti a tedy i nebezpečných hran pro vaše ratolesti a učiníte tak váš domov bezbariérovým.

Kam s posuvnými dveřmi? Do stavebního pouzdra!

Pokud se rozhodnete pro posuvné dveře, budete jistě váhat, pro jaký typ se rozhodnout a hlavně kam s nimi, tedy kam se stavebním pouzdrem. Myšlenky na nevzhledné a poruchové skládací dveře hoďte za hlavu a raději se nechte přesvědčit o výhodách stavebních pouzder pro posuvné dveře JAP.

JAP dodává pouzdra pro dveřní křídla ve všech běžných rozměrech, v jejich nabídce najdete dokonce i pouzdra pro dvě křídla. Vybrat si navíc můžete mezi stavebními pouzdry JAP pro hrubou stavbu, tedy pouzdry, která se montují do zdi a omítají se běžnou omítkou, a pouzdry pro suchou montáž, která jsou přizpůsobená pro sádrokartonové stěny.

Vybrat si můžete samozřejmě hned z několika druhů stavebních pouzder pro posuvné dveře

V nabídce je standardní bezbariérový jednokřídlý model bez vodící kolejničky v podlaze STANDARD, modely KOMFORT či PARALLEL pro dvě křídla uzavírající tentýž prostor buď ze dvou stran, nebo paralelně za sebou jen z jedné strany, a UNIBOX sloužící také pro dvě křídla, z nichž však každé uzavírá jiný otvor umístěný po straně pouzdra. Výrobky řady KOMFORT a STANDARD mají ještě několik podskupin označujících odlišný charakter stavebního pouzdra. LATENTE, která mají zárubeň srovnanou s obrysem stěny. Bezobložkové pouzdro EMOTIVE a bezobložkové pouzdro AKTIV bez jakékoliv zárubně.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno