1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Plechové garáže 3x5m

Váš automobil před nepřízní počasí nejlépe ochrání garáž. Plechová garáž v oblíbeném rozměru 3 x 5 metrů jako parkovací místo pro jeden automobil bohatě postačí a uchrání váš vůz i před nečekaným krupobitím. Plechové garáže jsou navíc cenově dostupné a jejich pořízení se tedy rozhodně vyplatí.

Dostupnost rozměrů a provedení

Plechové garáže jsou samozřejmě dostupné i v jiných rozměrech a konstrukčních řešeních. Zastřešení je řešeno také v plechu a dle umístění zvolíte buďto sedlovou střechu, tedy se spádem na obě strany, nebo střechou pultovou, po níž bude voda stékat buď nalevo, nebo napravo. V sortimentu najdete uspokojivé množství typizovaných plechových garáží. Někteří dodavatelé však nabízejí i garáže nestandartních rozměrů, půdorysu a provedení.

Vyberte si barvu

Pokud se vám kovový povrch plechu nelíbí nebo nehodí k zástavbě, můžete si vybrat plech lakovaný. V obvyklé nabídce jsou klasické odstíny, ale i neobvyklým přáním se dá vyhovět.

Jaký typ vrat?

Vrata mohou být výklopná nebo otvíravá jako dvoukřídlé dveře. Garáž může být doplněna i o běžné vchodové dveře, záleží na velikosti a vašem výběru.

Co si připravit?

Příprava pozemku a založení nebývá součástí dodávky. Pro uložení plechové garáže je potřeba připravit rovný a pevný povrch v podobě betonové desky. Pokud je povrch dostatečně sourodý, může být deska také vyskládána z betonových tvarovek. Nechcete-li nebo nemůžete vytvořit celo-betonový podklad, bude třeba alespoň připravit základové patky pod rohy garáže, na něž bude konstrukce uložena.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno