1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Plechové garáže akce

Vyberte si některou z akčních plechových garáží z nereznoucích materiálů a s dlouhou životností. Váš vůz bude v bezpečí i před neočekávanou nepřízní počasí a navíc za dobrou cenu. V nabídce jsou plechové garáže různých půdorysů a rozměrů. Vyberte si plechovou garáž 3 x 5 metrů pro jedno stání nebo raději větší pro dvě vozidla. V nabízeném sortimentu si jistě vyberete.

Solitérně i jako přístavba

Plechovou garáž můžete umístit do prostoru jako solitér nebo ji přistavět k fasádě domu, je jen na vás, kam ji necháte umístit. S umístěním také souvisí volby barvy, která je víceméně také na vás, záleží jen na škále, kterou vámi vybraný dodavatel poskytuje. Umístění je důležité také kvůli volbě spádu zastřešení, které je také v plechu. Sedlová střecha se hodí spíše do prostoru, protože voda stéká na obě strany, oproti tomu k domu lépe sedne plochá pultová střecha spádovaná jen na jednu stranu.

Otvírání garáže

U jednoduchých levných plechových garáží se nejčastěji setkáte s otevíráním dvoukřídlých vrat nebo s výklopnými vraty. Doplněna mohou být i o dveře normální velikosti. Vrata i dveře jsou samozřejmě opatřena zámky, jedním i více podle typu nebo vašich požadavků.

Co je třeba udělat?

Než vám garáž dodají, připravte si plochu, na níž hodláte nechat garáž umístit. Povrch musí být dostatečně pevný, ideální je betonová deska nebo plotna. Nemusí se jednat jen o litý beton, zpevnění dosáhnete i díky betonovým tvarovkám. V každém případě ale musí být zajištěny rohy garáže, pro něž si v případě, že nechcete betonovat celou plochu, připravte monolitické nebo prefa patky, na nichž bude konstrukce uložena.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno