1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Parabit G S35

Hydroizolační asfaltový pás Parabit G S35 je 3,5 mm je tlustá hydroizolační vrstva, případně sloužící jako parozábrana. Prodává se v rolích. Délka jednoho pásu je 10 m a šířka 1 m. Pokládá se i v několika vrstvách.

Využití HI pásu

Parabit G S35 se používá jako hydroizolační vrstva spodní stavby. Odolává zemní vlhkosti, tlakové vodě i vodě volně stékající. Další možností je jeho montáž na plochou střechu jako podkladní nebo mezivrstva. Parabit G S35 je vhodný pro horizontální i vertikální pokládku.

Souvrství, skladba pásů Parabit G S35

Asfaltový pás Parabit G S35 se stejně jako Parabit G S40 skládá z několika vrstev. Vrchní vrstvu minerální posyp, který je položen na vrstvě oxidovaného asfaltu. Společně tak kryjí jádro, nosnou vložku ze sklo vláknité textilie. Ta je oxidovaným asfaltem obalena i ze spodu a poslední vrstvou je pak krycí PE folie. Celý asfaltový pás Parabit G S35 je tak vysoce pevný a odolný.

Pokládka Parabit G S35

Pás se kotví buď mechanicky, nebo plamenem. Pro navázání je nutný přesah cca 10 cm. Zpracovatelnost se udává od +5 °C.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno