1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Parabit G S40

Parbit G S40 je 4 mm tlustý asfaltový hydroizolační pás s jádrem ze skleněné tkaniny. Prodává se v rolích v délce 7,5 m a šířce 1 m. Jedná se o nastavitelný pás s jemnozrnným posypem na povrchu určený do podkladních vrstev.

Možnosti využití Parabit G S40

Asfaltový pás Parabit G S40 se používá k hydroizolaci spodní stavby případně plochých střech. Parabit G S40 je odolný vůči vzlínající zemní vlhkosti, vodě volně stékající i vodě tlakové. U plochých střech se pak používá jako hydroizolační podkladní vrstva.

Skladba Parabit G S40

Pás se skládá z několika vrstev, přičemž vrchní vrstva je tvořena jemnozrnným minerálním posypem. Ten je položen na vrstvě oxidovaného asfaltu a společně kryjí nosnou vložku ze skelné tkaniny. Pod skelnou vrstvou se opakuje vrstva oxidovaného asfaltu, která je ze spodu kryta PE folií. Celé složení Parabit G S40 je tak velmi lehké, stálé a kvalitní.

Pokládka Parabit G S40

Pás je zpracovatelný od teploty +5 °C. Kotví se buď mechanicky nebo tavením. Při pokládce je třeba počítat s přesahy 100 mm na každé straně.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno