1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

OSB desky 22 mm

Dřevotřískové tzv. OSB desky jsou univerzálním materiálem. Můžete je využít jak pro dočasné konstrukce, např. na bednění, tak i pro konstrukce trvalé a to zvenku i zevnitř. OSB desky 22 mm se hodí k výstavbě příček, jako vyrovnávací podhledy či odhlučňovací předstěny. Své využití najdou i při pokládce lehkých plovoucích podlah, nebo kdekoliv, kde je třeba vyrovnat povrch.

Dejte přednost přírodním materiálům

jDřevo jako stavební materiál je tu s námi od úplných prapočátků architektury.j Dejte mu šanci i dnes. jOSB desky lze pořídit s označením ECO. Desky s tímto označením jsou vyrobeny s použitím přírodních materiálů a neuvolňují tedy žádné škodlivé látky.

Neschovávejte dřevotřísku pod laminát

Žijeme v době pohledového betonu a dalších surových materiálů, ke kterým se řadí právě také dřevotřískové neboli OSB desky. Máte-li tento moderní styl rádi, nebojte se dřevotřísku v interiéru přiznat, ať již ve formě jednoduchého nábytku nebo celé stěny.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno