1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

OSB desky 12mm

Není snad univerzálnější a oblíbenější stavební materiál než OSB desky. Použít je můžete takřka kdekoliv od dočasných bednicích konstrukcí po nábytek, příčky, podlahy nebo podhledy. Stačí se jen vybrat vhodný rozměr, tloušťku a druh OSB desky a pustit se s chutí do práce. Díky jejich snadné zpracovatelnosti vám to půjde jako po másle.

OSB desky 12 mm

OSB desky o tloušťce 12 mm nepatří ještě k nejtenčím, ale hodí se spíše na tlakem méně namáhané konstrukce. Případně je lze vrstvit. Nejčastěji se desky o tloušťce 12 mm používají jako jádro lehkých plovoucích podlah, kde se desky kladou ve 2-3 vrstvách tak, aby nebyly spáry nad sebou a tíha se roznesla do nosné konstrukce.

Použití OSB desek ve vlhkém prostředí

I přesto, že se jedná v podstatě o dřevo, lze OSB desky použít i ve vlhkém prostředí. Pro takové účely vybírejte desky s onačením 4. Vyberte OSB desky 12mm vs. desky o průměru 18 mm.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Byl jsem spokojen. Lešení už mám doma. Díky.

Novák

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno