1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

OSB deska 18 mm

Jak poznat kvalitní OSB desky? Nejlepší orientace ve stavebních materiálech je bohužel podle značky. Bezejmenné materiály nebývají tak kvalitní a hodí se spíše pro dočasné a nenáročné konstrukce. Odpovídá tomu i jejich cena, která je, mnohdy znatelně, nižší než u tzv. značkových materiálů.

ECO vs. obyčejné a v čem spočívá rozdíl

Označení ECO ( Superfinish ECO) není marketingový trik. Desky s tímto označením jsou vyrobeny z přírodních a nezávadných materiálů bez použití formaldehydu. Dejte jim proto přednost zejména při použití v interiéru.

Rozměry a typy OSB desek

OSB desky 18 mm seženete, stejně jako další tloušťky, zpravidla v rozměru 2500x625 nebo 2500x1250. Výjimečně jsou nabízeny i jiné rozměry či si lze nechat desku uříznout na míru (menší rozměry). Vybírat můžete klasicky mezi deskou na sraz (s ostrou hranou) nebo se systémem pero- drážka. Označení OSB/2 (sucho), OSB/3 (více vlhké) a OSB/4 (vlhké) ukazuje třídu vlhkosti, v níž lze desku použít.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno