1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Oplechování komínu (cena)

Oplechování komínového tělesa, průduchů, stejně jako celé střechy je věc, kterou není radno zanedbat. Oplechování komínu slouží jako ochrana před nechtěným zatékáním do souvrství a je tedy nutnou součástí střešní krytiny, pokud má dobře fungovat. Nezapomeňte zkontrolovat, že je oplechování vedeno ve směru stékající vody a detaily jsou dostatečně pečlivě opracovány. Kromě klempířské části lze komín zajistit také prefabrikovanou hlavou, případně přesahující stříškou komína, která kryje spáru mezi oplechováním a samotným komínem, a chrání jí tak před přímým zatékáním.

Kolik stojí oplechování komína?

Oplechování se provádí současně se střechou, ale samozřejmě ho lze provést i dodatečně a při rekonstrukcích. Co se oplechování komínového tělesa případně jednotlivých průduchů týče, jeho cena se liší dle použitého materiálu (nejčastěji pozink, hliník, měď nebo titan zinek), pokryté plochy a náročnosti práce. Cena se pohybuje v řádu stokorun až po tisíce. Konkrétní cenovou nabídku na oplechování vašeho komína pro vás rádi zdarma zajistíme již během několika hodin, proto neváhejte s poptávkou a udělejte si tak ucelenou představu o nákladech na realizaci.

Poptejte lokální klempíře

Bez předchozí zkušenosti se do oplechování raději sami nepouštějte, mohli byste nadělat více škody než užitku. Najměte si raději zručného klempíře nejlépe z vaší lokality. Jen tak získáte nejlepší cenu. Poptejte u nás samotný materiál nebo spolehlivého klempíře, který zajistí kompletní servis, co se oplechování komínu, případně i jiných částí střechy týče.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno