1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

3 tipy na nejlevnější střešní krytinu – napište nám o aktuální ceník

Téměř všechny stavební materiály stojí každý rok o něco méně či více. Pokud poptáváte navíc nejlevnější střešní krytiny, je lepší přemýšlet, než sáhnete po prvním ceníku, který vám padne do ruky. Při pořízení nejlevnější střešní krytiny je dobré si nejdříve promyslet několik bodů, aby z nejlevnější střešní krytiny nebyla po nějakém čase naopak ta nejdražší střešní krytina.

Co si promyslet před pořízením nejlevnější střešní krytiny?

Při poptávání nejlevnější střešní krytiny si dobře promyslete, zdali preferujete spíše střešní krytinu Bramac nebo střešní krytinu Tondach. Při poptávání těchto značkových střešních krytin je dobré vyhledávat především sezonní akce a různé výprodeje. Jednomu z našich zákazníků se takto podařilo koupit celou střešní krytinu se 45% slevou. Přesvědčte se sami a poptejte nejlevnější střešní tašky– ceník ještě dnes.

Co takhle zkusit plechovou střechu?

Pokud máte rovnou střechu nebo chcete opravdu ušetřit, je vhodné poptat naopak plechovou střešní krytinu, která může být až o 65% levnější než běžné střešní tašky. Výhodou plechové střešní krytiny je celková nízká váha střechy a snadnější, rychlejší a levnější pokrývačské práce.

Nejlevnější střešní krytina z lepenky

Jako ideální varianta mezi střechou plechovou a střechou ze střešních tašek, je střecha z lepenky, jako je například lepenka Gutta. Tyto lepenky patří dlouhodobě k nejlevnějším střešním krytinám a jejich ceník může být nastaven mnohem příznivěji než běžná střešní krytina, kterou není tak lehké sehnat za nejlevnější cenu.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno