1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Mozaika do kuchyně

Přemýšlíte, jaký obklad nebo jinou povrchovou úpravu zvolit za kuchyňskou linku? Možností je nepřeberně od retro obkladů, skleněných obkladů až po kreativní mozaiky. Padla-li vaše volba právě na mozaiky, neudělali jste chybu. Mozaiky do kuchyně nabízejí pestrou paletu provedení od různých barev, barevných kombinací po různé formáty dlaždiček, z nichž jsou mozaiky poskládané. Můžete je také kombinovat s obyčejnými dlaždicemi a vytvořit tak vlastní originální koncept.

Provádění obkladů

Jednotlivé části mozaiky jsou již dopředu vyskládané a nalepené na textilních síťkách, které usnadňují manipulaci a drží tvar pohromadě. I přesto je obkládání s nimi o něco složitější a vyžaduje více trpělivosti a smyslu pro přesnost než běžné dlaždice. Šikovnější kutil to ale zvládne sám, a kdo si na to přece jen netroufá, může prostřednictvím našich stránek snadno poptat zkušeného dlaždiče z nejbližšího okolí.

Nebojte se spár

Do kuchyně volíme raději takové obklady a materiály, které se snadno udržují. Mozaiky, ať už skleněné nebo keramické, jsou ovšem samá spára, což může řadu hospodyněk od jejich pořízení odrazovat. Při použití vhodné spárovací hmoty se ale nemusíte ničeho bát a namísto drhnutí postačí dlaždičky otřít vlhkým hadrem jako jednolitou plochu. Jako alternativou k mozaice může být třeba moderní grafosklo za kuchyňskou linku.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno