1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Hnědé uhlí za letní ceny

Nakupte hnědé uhlí ještě před topnou sezonou a využijte tak nižších cen pevných paliv. Uhlí vám přivezou a složí až na místo určení, klidně rovnou do sklepa. Poptejte volné nebalené hnědé uhlí nebo uhlí pytlované všech druhů a velikostí. Poptat můžete i výrobky z něj a jiná pevná paliva, všechny poptávky za vás zdarma a rádi vyřídíme tak rychle, jak to bude možné.

Kvalitní hnědé uhlí

Kvalitu hnědého uhlí, ale i jiných tuhých paliv, může značně ovlivnit způsob skladování. Ujistěte se, že vámi vybraný prodejce nepodceňuje skládku a uhlí je uchováváno v zákrytu a relativním suchu. Férový prodejce vás také seznámí s celkovou cenou zahrnující nejen materiál, ale i dovoz a skládku uhlí, takže si budete moci všechny nabídky lépe porovnat. Někteří prodejci nabízejí svým zákazníkům dovoz hnědého uhlí zdarma, tak se nebojte zeptat a můžete ušetřit.

Uhelné sklady lákají na letní ceny

Nejen hnědé uhlí můžete pořídit v létě levněji. Uhelné sklady mnohdy nabízejí přes léto paliva levněji a vy tak můžete včasnou reakcí pořídit uhlí, dřevo nebo výrobky z nich za výhodnější ceny, než jaké budou nabízet za pár týdnů. Díky možnosti porovnání prodejců tuhých paliv pak snadno najdete toho, který zboží nabízí nejvýhodněji.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno