1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Nejlevnější palivové dřevo – ceník

Ať je jakékoliv roční období, vždy se naskytne den, kdy je chladněji a je nutné zatopit – dřevem, uhlím, peletami nebo plynem. Dnes si povíme, jak získat nejlevnější palivové dřevo plus jeho ceník. Palivové dřevo patří k velice oblíbenému palivu, které navíc dlouhodobě patří mezi nejlevnější paliva na trhu ve srovnání s ostatními palivy. Palivové dřevo má však i některé nevýhody, které si nemusí běžný uživatel plynu nebo automatického kotle na uhlí uvědomovat. Například nutnost dřevo dovézt, naštípat a nechat vyschnout by mohla odradit kdejakého majitele domu.

V úvodu jsme vám slíbili, že si povíme, jak poptat nejlevnější palivové dřevo, tady jsou tedy slíbené tipy:

1. Poptávejte palivové dřevo na celý rok. Poptat a následně koupit palivové dřevo na celý rok má jasné výhody – platíte pouze jednou dopravu, jednou vybíráte dodavatele, a pokud poptáváte na jaře či v létě, dostanete obvykle ten nejlevnější ceník palivového dřeva.

2. Dobře si rozmyslete, zdali chcete dřevo naštípané či nikoliv. Naštípané dřevo bývá obvykle dražší, než běžná kulatina, kterou můžete též poptat přímo přes náš poptávkový formulář.

3. Nakupujte palivové dřevo i na dlouhé roky dopředu. Je právě období levného dřeva a vy máte celou zahradu prázdnou? Pak nakupte skutečně velké množství kulatiny a uskladněte ji na své zahradě. Když bude dřevo položené na paletách, vůbec vám neshnije a vy tak budete mít za pár let proschlé dřevo za původní starou cenu.

4. Volte ideální mix dřeva listnatého i jehličnatého. Nejlevnější palivové dřevo ze stromů, jako je například smrk, velmi rychle hoří, díky čemuž ho můžete spotřebovat daleko více. Při ideálním mixu se vám dřevo hezky rozhoří právě díky obsahu smrku, ale následně bude i dlouho hořet (díky obsahu dubu a dalších tvrdých druhů).

Poptejte nejlevnější palivové dřevo ještě dnes a můžete dosáhnout již na jarní ceny palivové dřeva, které jsou až o 40% nižší než ty zimní.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno