1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Diton betonové výrobky

Diton s. r. o. nabízí celou řadu betonových výrobků nejen pro vaši zahradu. Poptejte kterýkoliv z nich a pořiďte si ho za nejlepší nabízenou cenu.

Dlažby, přídlažby a žlaby Diton

Mimo jiné najdete v sortimentu Diton betonové dlažby, velkoplošné betonové dlažby i vegetační betonové dlaždice a další betonové doplňky a tvarovky určené k dláždění a zpevnění ploch. Zajímavostí jsou pak výrobky imitující dřevo, které se neomezují jen na dlažbu, ale zahrnují i květináče nebo třeba zahradní/venkovní nábytek.

Palisády, zdící prvky a ploty

V katalogu produktů nechybí ani základní tvarovky určené ke zdění a realizaci plotů. Vybrat si můžete hned z několika jejich variant.

Diton nezapomíná ani na zahradní architekturu.

Pořídit si můžete vše od schodů po odpadkové koše, stojany na kola nebo betonové květináče a koryta. Diton nabízí také kanalizační komponenty a širokou nabídku doplňků ke všem produktovým řadám.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Byl jsem spokojen. Lešení už mám doma. Díky.

Novák

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno