1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Ztracené bednění ceník

Chystáte se na stavbu základové desky nebo soklu a potřebujete ztracené bednění? Jakékoliv tvarovky, ať už preferujete ztracené bednění best nebo jinou značku, lze poptat u nás. Stačí vypsat poptávkový formulář a již do 4 hodin můžete mít několik ceníků pro ztracené bednění. Výhodou ztraceného bednění je bezesporu snadnější a rychlejší výstavba základové desky. Existují samozřejmě absolutně nejlevnější varianty z kamení, cihel nebo ze železobetonu. Pokud však preferujete rychlou a kvalitní výstavbu, pak je pro vás vhodná právě varianta nejlevnějšího ztraceného bednění pomocí tvarovek. Ztracené bednění lze poptat ve všech velikostech, mezi ty nejčastěji poptávané pak patří:

ztracené bednění 15 – výška 250 mm
ztracené bednění 20 – výška 250 mm
ztracené bednění 30 – výška 250 mm
ztracené bednění 40 – výška 250 mm

Jak poptat ztracené bednění a jeho ceník?

Ceník ztraceného bednění zasíláme každému, kdo si o něj napíše. Stačí vypsat náš poptávkový formulář a uvést, jaké množství ztraceného bednění a dalšího materiálu se chystáte pořídit. Díky tomu vám naši dodavatelé ztraceného bednění a dalšího materiálu nastaví ceník přesně vám na míru. Ztracené bednění patří k nejefektivnějším způsobům, jak se rychle a kvalitně vypořádat se stavbou základů vašeho domu nebo plotu. Zalévání ztraceného bednění betonem se doporučuje dělat pomalu a plynule. Pokud navíc dodržíte veškeré postupy, ztracené bednění vám výrazně zkrátí dobu pro stavbu základové desky díky své jednoduchosti.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Váhali jsme mezi monolitickou a prefa monolitickou konstrukcí a po porovnání cen jsme se rozhodli pořídit betonové tvárnice na ztracené bednění. Beton jsme nakonec pořídili jinak, ale i tak jsme s vašimi službami spokojeni a brzy jich využijeme při výměně oken.

Luboš Nový, Mladotice

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno