1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Zatahovací dveře

Shrnovací neboli zatahovací dveře jsou vtipným řešením malých prostor, ale i vítanou náhradou otvíravých dveřních křídel, všude tam, kde jsou jen na překážku. Snad každý má doma nějaké dvě průchozí místnosti, kde sice jsou dveře občas potřeba, ale většinu času jsou stejně dokořán a dveřní křídlo překáží v pohybu. Kdo má malé děti jistě ocení i eliminaci hran v místnosti.

Zatahovací dveře třeba i na míru

Sortiment zatahovacích/shrnovacích dveří je sám o sobě dostatečně bohatý. Ovšem stane se, že se v nějaké domácnosti najde otvor, který se vymyká všem standardům. I pro takový si můžete pořídit zatahovací dveře, stačí se poptat po těch na míru. Pokud máte, ale otvor běžných rozměrů jistě vás uspokojí i běžná nabídka prodejců.

Zatahovacím dveřím dominuje koženka a plast

Pokud však dáváte přednost přírodním materiálům, k dostání jsou i zatahovací dveře dřevěné. méně často a spíše se vyrábí rovnou na míru vašemu otvoru, což na konec nemusí být na škodu. V sortimentu výrobců ovšem vždy najdete dveře z tvrdého plastu a dveře koženkové. Vybírat můžete z velké škály dekorů a barev od jednoduchých řešení po imitace dřeva. Zašoupavací dveře navíc nemusí být jen uzavřenou plochou, světlo do místnosti přivedete, zvolíte si model s průhlednými či průsvitnými prvky.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno