1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Zašupovací dveře do bytu

Když se řekne zašupovací, šoupací, posuvné, shrnovací nebo třeba zatahovací dveře, vždy máme na mysli dveře, které šetří prostor a otvírají se nikoli do prostoru jako dveře otvíravé, ale do strany, jedním z možných mechanizmů, které si představíme. Ať už si, ale nakonec vyberete jakýkoliv typ zašupovacích dveří, co se estetické stránky týče, vybírat budete z široké škály povrchů, materiálů a designových provedení. Od plastů po sklo, dřevo, koženku či kovy.

Zašupovací dveře do stavebního pouzdra

Jednou z kategorií těchto dveří, jsou posuvné dveře do pouzdra, které tvoří část stěny nebo příčky. Některá pouzdra je nutné instalovat již při hrubé stavbě a jiná, uzpůsobená například sádrokartonovému obložení, se dají instalovat i do již zařízeného bytu bez větších stavebních úprav. Pokud nechcete zasahovat do svislých konstrukcí bytu, zvažte raději pořízení posuvných dveří na stěnu.

Zašupovací dveře na stěnu

Šoupací/posuvné dveře na stěnu se hodí všude tam, kde nemůžeme, nebo se nám nechce instalovat stavební pouzdro pro dveře posuvné. Dveře jsou zavěšeny za kolejničce, po které se posunují. Způsob zavěšení může být různý od masivních rámů po nenápadné kolejničky. Posuvné dveře na stěnu se snadno namontují a ještě snadněji používají.

Skládací/zatahovací/shrnovací dveře

I takové dveře, i když se s nimi přímo nešoupe, patří do kategorií zašupovacích dveří. Snadno se instalují na stávající kování a slouží k úspoře prostoru stejně jako dveře posuvné. Shrnují se ke straně dveřního otvoru jako harmonika. Někdy může být ve straně otvoru umístěno pouzdro, do nějž se dveře shrnou.

Zašupovací dveře šetří místo a usnadňují komunikaci prostor

Díky zašupovacím dveřím, ať už se rozhodnete pro jakýkoli typ, ušetříte volné místo a lépe propojíte jednotlivé místnosti v bytě. I malinké místnosti, kde dříve veškerý prostor zabíraly otvíravá křídla dveří, budou nyní plně využitelné a funkční. Svůj byt navíc ušetříte nebezpečných hran, což ocení zejména rodiče malých dětí.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno