1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Žaluzie do plastových oken

Řešíte problém jak zastínit vaše prostory a rádi byste se vyhnuli těžkým závěsům plným prachu? Potom jsou vítaným a efektivním řešením žaluzie do plastových oken. Žaluzie pro plastových oken jsou obvykle horizontálně orientované lamely prodávané v běžných rozměrech nebo vyráběné přímo na míru vašim potřebám. Žaluzie se montují dodatečně, takže pokud jste je nepořídili přímo s novými plastovými okny, nic jste nepromeškali.

Vyberte si žaluzie podle designu vašeho interiéru

Žaluzie do plastových oken se obvykle vyrábí z hliníkových pásků a plastu. Není ovšem nijak výjimečné ani jiné materiálové řešení například ze dřeva nebo bambusu. Výrobci také nabízejí poměrně velkou škálu barevných provedení, potisků a povrchových úprav žaluzií, takže si určitě snadno vyberete přesně takový výrobek, který dokonale sedne do vašeho interiéru a nebude nijak vyčnívat nebo rušit celkovou koncepci prostoru. Můžete zůstat u bílé klasiky nebo zvolit žaluzie například s potiskem imitující dřevo.

Jak žaluzie do plastových oken namontovat

Ještě před koupí je třeba okno dobře zaměřit. Měří se šířka a výška zasklené plochy v několika kontrolních bodech a také hloubka rámu ke sklu. Pokud si na to netroufáte, existují firmy, které nabízejí i samotné zaměření.

Když už žaluzie máme, je třeba je namontovat. K tomuto účelu si samozřejmě můžeme objednat technika, který celou instalaci provede za vás. Pokud se rozhodneme namontovat žaluzie sami, je třeba počínat si velmi důsledně podle návodu ke konkrétnímu výrobku a dodržet některé důležité zásady.

Zásady při montáži žaluzií do plastových oken

Žaluzie před montáží nikdy nerozvinujeme a zacházíme s nimi opatrně, tak abychom je nezohýbali.
Před samotným navrtáním rámu si připravíme značky v místě budoucích děr a až potom vrtáme.
Žaluzie upevňujeme do zasklívací lišty okna.

Údržba vnitřních žaluzií do plastových oken

Na údržbě žaluzií není nic složitého. Přesto je třeba dát pozor, abychom si žaluzie příliš důkladnou snahou o úklid nepoškodili. Ideální je opatrně umívat jednu lamelu podruhé, to je ovšem docela otravná a časově náročná záležitost, proto dává mnoho lidí přednost efektivnějšímu způsobu, kdy žaluzie setřeme pomalým pohybem v poloze sklopené dolu, potom je otočíme do polohy sklopené nahoru a opět opatrně setřeme i druhou stranu. Žaluzie lze také zbavit prachu opatrným vysáváním.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno