1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Poptejte Ytong a získejte Ytong ceník

Chystáte se stavět a poptáváte Ytong ceník? Napište nám poptávku prostřednictvím poptávkového formuláře a uveďte, jaké množství stavebního materiálu Ytong poptáváte. Díky tomu vám uděláme cenovou nabídku přímo „na míru“.

Ytong – proč je tak oblíbený?

Ytong je tradiční a jeden z nejrozšířenějších výrobců na českém trhu. Pomocí systémů Ytong lze postavit kompletně celou hrubou stavbu. S Ytong tedy můžete postavit obvodové i vnitřní zdivo, schodiště, stropy, překlady a obezdívky. Materiál od značky Ytong má však celou řadu dalších možností a je jen na vás, jak těchto možností využijete. Jediné, co pro to stačí udělat, je poptat, jaké množství Ytongu poptáváte a nechat si tak udělat cenovou nabídku přímo na „na míru“.

Ytong ceník tedy zasíláme na vyžádání a vždy vám rádi uděláme cenovou nabídku přímo „na míru“.

Ytong výhody

Součástí dodávaného systému by měla být i malta a veškerý další materiál. Na vyžádání vám naši dodavatelé zapůjčí dokonce i kompletní nářadí a v případě stavby svépomocí vám mohou pomoci při zakládání zdiva, tedy nastavení první řady a rohů obvodových zdí.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno