1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Poptejte vodoměrnou šachtu ještě dnes

Přinášíme vám veškeré potřebné informace pro nákup vodoměrné šachty. Pokud si ji navíc objednáte v našem mateřském eshopu, vodoměrná šachta se může již do 48 hodin instalovat u vašeho domu.

Zadání poptávky je zcela zdarma.
Cenová nabídka je sestavena přesně „na míru,“ díky čemuž můžete ušetřit až 30% nákladů nejen na pořízení vodoměrné šachty.

Vodoměrné šachty

K čemu slouží vodoměrné šachty?

Vodoměrné šachty se využívají jako alternativa pro umístění vodoměru a to u nemovitostí, které jsou příliš vzdáleny (více jak 10 m) od místa, kudy vedou inženýrské sítě (tedy hlavně vodovod), či není z různých technických důvodů instalace vodoměru možná přímo do daného domu.

Z čeho jsou vodoměrné šachty vyrobeny?

U vodoměrných šachet se většinou jako materiál využívají plastové polypropylenové (PP) desky.

Vodoměrné šachty slouží jako místo pro instalaci vodoměru, hlavního přípojkového uzávěru a manipulačního uzávěru. Vodoměrné šachty tak usnadňují k těmto prvkům přístup.

Kam vodoměrnou šachtu umístit?

Vodoměrná šachta by měla být umístěna na soukromém pozemku investora a to co nejblíže u hranice s pozemkem veřejným, na kterém vede vodovod.

Jak vodoměrné šachty dělíme?

Vodoměrná šachta samonosná - není nutné obetonování. Stačí pouze obsypat pískem. Vhodná do míst, kde se pouze chodí, např. na zahradu. Není určena pro přejezd osobními vozidly.

Vodoměrná šachta pro obetonování - tuto šachtu je nutné obetonovat. Tento typ šachet se využívá pro umístění blízko komunikace či do míst, v jejichž blízkostí mohou jezdit osobní či nákladní vozidla.

Pro případ, že se vám na pozemku vyskytují spodní vody, se doporučuje šachtu vybírat po konzultaci s odborníkem.

Typ vodoměrné šachtyVnitřní průměr (mm):Výška:
VS1 - EK1 0001 100
VS2 - EK1 0001 500
VS3 - EK1 3001 100
VS4 - EK1 3001 500

Každý materiál naceňujeme vždy individuálně, neváhejte tak u nás poptat nejen vodoměrné šachty. Pro poptávku klikněte sem.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno