1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Viadrus Lignator

Pyrolytický kotel pro spalování kusového dřeva Viadrus Lignator se vyrábí ve výkonnostní škále od 13,5 kW do 34 kW. Všechny modely kotle Viadrus Lignator ovšem splňují náročné podmínky norem pro získání označení emisní třídy 5. Pyrolytické tedy zplyňovací spalování je účinnější než běžné spalování a tak lze kotel považovat za ekologický. Pyrolytický kotel Viadrus Lignator je registrován v dotačním programu Zelená úsporám a lze na něj tedy žádat dotační příspěvek. Stačí jej připsat k poptávce.

Pyrolytický kotel Lignator s účinností téměř 90 %

Nejen, že tento kotel oplývá vysokou účinností, má také dlouhou životnost a to díky kvalitnímu provedení a materiálům. Jeho životnost prodlužuje zejména litina použitá pro výrobu výměníku, který navíc pochází z české výroby. Rošty kotle jsou chlazeny vodou. Užívání a obsluha kotle jsou bezpečné a nenáročné stejně jako jeho údržba.

Lignator pro spalování kusového dřeva

Viadrus Lignator je ve všech svých výkonnostních mutacích vhodný pro spalování kusového dřeva a to dokonce o vlhkosti až 20 %. Spalovat můžete kusy dřeva dlouhé od 25 centimetrů do 77 centimetrů v závislosti na výkonu kotle. Tedy pro nejmenší výkonnostní model platí 25 cm a naopak pro nevyšší je to 77 cm. Výkon kotle je určen počtem článků od 5 do 10, kotle Viadrus Lignator jsou tedy o výkonu 13,5, 17,5, 22,5, 25,5, 30 a 34 kW.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno