1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Viadrus Herkules Duo

Herkules Duo je automatický kotel na tuhá paliva, který splňuje přísné požadavky evropské normy a řadí se tak do emisní třídy 4. Kotel Viadrus Hercules Duo s automatickým přikládáním patří k ekologickým kotlům pod značkou Viadrus. Vybrat si můžete hned ze čtyř výkonnostních modelů a to model o nastavitelném výkonu Herkules Duo 6 kW, Herkules Duo 21 kW, Herkules Duo 7,5 a pak Herkules Duo 25 kW, 9 – 30 kW nebo nejvýkonnější model Herkules Duo 10,5 – 35 kW. Díky široké výkonnostní škále kotle Hercules Duo a flexibilní modulaci se pro vás vytápění stane hospodárnější a efektivnější.

Čím přiložit do kotle Viadrus Hercules Duo?

Ať už se rozhodnete pro umístění zásobníku vlevo nebo vpravo, budete ho muset také něčím naplnit. Malý o objemu 269 l a velký o 528 l. Pro spalování v automatickém kotli s kombinovaným ohřevem teplé užitkové vody Hercules Duo se hodí hnědé i černé uhlí a dřevěné peletky. Výměník kotle je vyroben z kvalitní litiny a je na něj záruka 15 let.

Viadrus s účinností téměř 90 %? Hercules Duo!

Automatický kotel Hercules Duo se snadno ovládá pomocí ovládací jednotky a přehledného textového menu. Je také připraven pro připojení domácího termostatu. O přikládání do kotle se za vás postará šnekový přidavač.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno