1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Venkovní obklady imitace kamene

Betonové venkovní obklady imitující texturu kamene jsou cenově dostupným kompromisem při výběru externích obkladů. Nenechte se ale mýlit, jedná se o kvalitní materiál.

Imitace kamene

Samotný betonový obklad by byl nezajímavý a nudný. Textura obkladů proto imituje přírodní kamennou texturu a dělá tak obklad přirozenější. Vybrat si můžete z různých druhů povrchu i barvených provedení obkladů, stejně jako z formátů obkladových pásků. Obklady se lepí klasicky na maltu nebo lepidlo na očištěný nedrolivý základ.

Odolný ve všech směrech

Pro venkovní obklady je důležitá odolnost vůči klimatickým změnám a dalším vnějším vlivům, jako je mechanické poškození a opotřebení. Betonové obklady pro imitaci kamene tyto nároky splňují. Jsou nehořlavé, mrazuvzdorné a odolávají povětrnostním podmínkám.

Dopřejte si něco jiného

Je ve vaší ulici dům jako dům, jeden vedle druhého? Udělejte právě ten váš výjimečný a snadno zapamatovatelný vkusně zvoleným venkovním obkladem. Promítněte svůj osobitý styl i do vnější podoby vašeho objektu. Betonový obklad s texturou imitující kámen se uplatní na fasádách, soklech nebo zděných hradbách.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno