1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

VELUX GZL 308

Střešní okna VELUX GZL jsou kyvná dřevěná okna s horním otevíráním. Okno je zaskleno izolačním sklem a rám je vyroben z kvalitního dřeva ze severské borovice. Rám je impregnovaný a lakovaný pro větší odolnost a delší životnost. Oplechování střešního okna VELUX GZL je z lehkého a odolného lakovaného hliníku. Střešní okno Velux GZL 308 je možno instalovat ve sklonu od 15 do 90 stupňů.

VELUX GZL s ventilační štěrbinou

Kromě polohovatelného kyvného otvírání, které vám svým rádiusem až 160 stupňů umožní snadnou údržbu vnější strany okna vám kyvné střešní okno VELUX GZL poskytuje komfort v podobě větrací štěrbiny, která vám pomůže zajistit cirkulaci vzduchu i při zavřeném okně. Filtry proti hmyzu a poletavým nečistotám lze navíc bez obtíží vyměnit. Otevřené okno lze snadno zajistit ve zvolené poloze ať už při umývání vnější strany nebo při silném větru, který by mohl s oknem jinak lomcovat. Jištění má ovšem i bezpečností funkci, slouží jako dětská pojistka nebo zkrátka pojistka proti nechtěnému otevření okna.

Střešní okna VELUX nábytku nepřekáží

Díky horním otvírání dřevěného střešního okna VELUX GZL, které zajišťuje pohodlné madlo, se nemusíte omezovat v dispozici bytu. Pod okno můžete bez obav umístit nábytek a další vybavení interiéru a stále půjde pohodlně otevřít. Okno Velux GZL 308 doporučujeme porovnat též se střešními okny Velux GGU 0066 nebo Faktro PTP V U3.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno