1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

VELUX GLL 1055 MK06

Kyvné střešní okno VELUX GLL 1055 ve variantě MK06 má rozměry 78 na 118 centimetrů. Je opatřeno kvalitním dřevěným rámem s  ochranným lakem a hliníkovým oplechováním. K zasklení střešního okna VELUX GLL 1055 bylo použito lepené izolační dvojsklo plněné vzácným plynem argonem.

VELUX GLL 1055 vás bude chránit před vším zlým

Střešní okna VELUX jsou obecně kvalitní a odolné výrobky chránící vaši domácnost před nepříznivými klimatickými vlivy. VELUX GLL 1055 (MK06) nejen že dobře tlumí hluk, kvalitní vzduchotěsné těsnění v okně vás také bezpečně ochrání před větrem a mrazivým počasím a v kombinaci s energeticky šetrnou technologií VELUX ThermoTechnology, která je zde také použita, ušetří vašemu domovu nejen teplo, ale i jinak zbytečně protopené peníze. Ventilace okna VELUX GLL 1055 je navíc opatřena filtrem, který nepropustí prach ani dotěrný hmyz a přitom přivede do vašeho pokoje čerstvý vzduch.

Velká prosklená plocha pomůže prohřát váš interiér i v zimních měsících

Díky úzkému šetrnému rámu oken VELUX GLL 1055 je prosklená plocha o něco větší, než je běžné, čehož se dá využít zejména v zimních měsících, kdy se místnosti více prohřejí slunečními paprsky a zima přitom zůstane venku. Střešní okna jsou výborným způsobem, jak přivést do podkrovních pokojů slunce a čerstvý vzduch. A ten výhled, jaký střešní okno Velux GLL 1055 mk06 nabízí!

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno