1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Tepelná čerpadla země/voda

Posláním tepelných čerpadel je vytvářet ekonomicky dostupnou a ekologicky získávanou tepelnou energii. Ne každé čerpadlo je ale stejně výkonné když přijde na otázku klimatických podmínek. Nejlepší variantou pro mírné pásmo, v němž se nachází právě Česká republika, je tepelné čerpadlo země/voda. Proč je tomu tak a jaké vám tento typ zařízení nabízí výhody?

Stabilní výkon zajistí jedině stabilní podmínky

Pokud tedy nejste ochotni doplácet další peníze za doplňkové energie, které jsou v ostatních případech téměř vždy, alespoň část roku, potřeba. Tepelné čerpadlo země/voda získává tepelnou energii prostřednictvím zemního kolektoru, který využívá stabilních teplotních podmínek v půdě, a dokáže tak pracovat se stejným výkonem po celý rok. Předávacím mediem je v tomto případě voda, respektive nemrznoucí směs, cirkulující v kolektoru. Ten může být plošný, nebo hlubinný, v závislosti na možnostech vašeho pozemku.

Půda je nevyčerpatelným a šetrným zdrojem tepelné energie po celý rok. Jediné, co potřebujete je dostatečně velký pozemek s nezastavěnou plochou alespoň 200 m2 (pro plošný kolektor).

Tepelné čerpadlo země/voda do detailu naplní vaše očekávání

Nejen, že lze pořídit zařízení kombinované s ohřevem TUV, ale zemní kolektor zajistí pravidelný a stabilní přísun tepelné energie po celý rok. Dlouhá životnost (a tedy i návratnost investice) je samozřejmostí zejména pro ověřené dodavatele (např. Tenaur.cz). K největším obavám zákazníků patří hlučnost a zpětná zatravnitelnost pozemku po pokládce. Ani tady vás nezklameme. Tepelné čerpadlo země / voda patří k tichým spotřebičům, a tak si ani nevšimnete, když zrovna začne pracovat. A trávníku nebo jiné floře v růstu taktéž nijak nebrání.

Náš dlouholetý partner – firma Tenaur

Již řadu let posíláme všechny naše zájemce o tepelné čerpadlo rovnou na společnost Tenaur. Profesionální tým našeho partnera disponuje všemi znalostmi, zkušenostmi a velkým podílem na trhu. Zvládají vše včetně montáže a projektu na tepelné čerpadlo. Nemusíte se bát položit jakékoliv dotazy týkající se tepelných čerpadel, podlahového vytápění a možnosti dotací pro tyto instalace.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno