1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Tepelné čerpadlo vzduch voda a jeho cena

Možností jak získávat tepelnou energii jinak než od velkých distributorů je v dnešní době hned několik. Jednou z nich je využití tepelného čerpadla, konkrétně například tepelného čerpadla vzduch/voda. Označení vzduch/voda znamená, že tepelné čerpadlo získává energii ze vzduchu a předává jí prostřednictvím vody. Tepelná čerpadla jsou tedy alternativním zdrojem energie k ohřevu topné nebo užitkové vody v objektu, na která lze navíc čerpat dotace z fondu Zelená úsporám 2018, Kotlíkové dotace a ušetřit tak část ceny tepelného čerpadla vzduch voda.

Kdy se hodí využít tepelné čerpadlo vzduch/voda?

V oblastech s chladnějším klimatem, například v horských oblastech, ale i na větší části naší republiky je vhodnější využívat čerpadla na principu země/voda, ovšem takové čerpadlo není vždy možné instalovat a zejména jeho dodatečná instalace je vzhledem k ploše potřebné k vedení pod zemským povrchem často až nemožná.

Tepelné čerpadlo vzduch - voda vyhrává svou cenou a dalšími výhodami

Tepelné čerpadlo vzduch - voda se tedy instaluje do Většiny objektů v ČR. Tepelné čerpadlo na tomto principu patří k nejlevnějším, nejjednodušším a proto dodavateli nejvíce doporučovaným typem.

Tepelné čerpadlo vzduch - poptejte ještě dnes

Teplená čerpadla se liší výrobce od výrobce. Odlišné parametry tepelných čerpadel souvisí s vnitřním systémem, jednotlivými součástmi, ale i hlučností nebo umístěním takového čerpadla.

Princip tepelných čerpadel vzduch/voda

Tepelné čerpadlo vzduch/voda lze umístit téměř kamkoliv. Jeho výkon je závislý na stálosti teploty vnějšího vzduchu.

Tepelné čerpadlo vzduch/voda tedy k ohřevu využívá vnější vzduch, který si nasává až o objemu 3 metry krychlové za hodinu a ohřívá jím chladnou tekutinu v kruhu, která musí mít nižší teplotu než je vháněný vzduch. Ohřátá tekutina se odpařuje a vbíhá do kondenzátoru, kde se stlačí a posílá se dál do výměníku, kde ohřívá užitkovou vodu. V dalším kroku se pak vrací v tekutině její původní tlak a pokračuje v nekonečném cyklu.

Cena tepelného čerpadla vzduch - voda

Cena základního tepelné čerpadla vzduch - voda vás může vyjít již na 19 000,- Kč Celková cena za dodávku je závislá na jejím obsahu. Pro přesnější informace o ceně tepelného čerpadla vzduch - voda stačí zdarma vyplnit online poptávku s vašimi požadavky a parametry.

V oblasti tepelných čerpadel doporučujeme našeho dlouhodobého partnera Tenaur. Dohromady 3 zkušené montážní týmy Tenaur zvládnou tedy tepelné čerpadlo vzduch voda nejen dodat, ale také zajistit kompletní montáž včetně předcházejícího projektu. Pokud byste navíc rádi na tepelné čerpadlo čerpali kotlíkovou dotaci, rádi vám s ní tito profíci pomůžou. 

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno