1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Tepelné čerpadlo voda/voda

Stabilní výkon, bezproblémová údržba, ekonomická životnost. To je jen několik z kladných vlastností tepelného čerpadla voda/voda. Proč o něm tedy neslýcháme častěji? Pravda je, že tento typ tepelného čerpadla je takřka perfektním ekologickým i hospodárným zdrojem tepelné energie pro celou domácnost včetně ohřevu TUV, a to po celý rok. Pořídit si jej může však jen tolik šťastlivců, kolik jich má dostupný vlastní stabilní zdroj stojaté nebo hlubinné vody. Pokud k nim však patříte, neváhejte, a nechte si od nás zdarma zaslat nabídku. Spolupracujeme pouze s profesionálními dodavateli tepelných čerpadel voda / voda, jako je Tenaur.cz, kteří jsou schopni zaručit kvalitní realizaci i servis.

Nezapomínejte ani na možnost čerpání Kotlíkových dotací!

Kotlíkové dotace by měly být minimálně ještě po dobu 2 let. Můžete si tak zažádat o podporu na tepelné čerpadlo. Následná výše kotlíkové dotace záleží na řadě faktorů. Každopádně máte jistotu výrazně vyšší návratnosti z investice do tepelného čerpadla.

Tepelné čerpadlo voda/voda se může mimo stabilního výkonu pochlubit také snadnou instalací a nízkou hlučností. Obávat se nemusíte ani znečištění vodních zdrojů, správně instalované čerpadlo ani nemá možnost vodu jakkoliv znečistit. Spolehlivost a tedy již zmíněný stabilní výkon tohoto typu tepelného čerpadla se však odvíjí od základní podmínky pro jeho realizaci.

Kde je tedy zakopán pes?

Tepelné čerpadlo voda/voda získává pomocí vodního kolektoru tepelnou energii z vody. Ta má v konkrétních podmínkách stabilní teplotu po celý rok a tak je podobně jako země výtečným a nevyčerpatelným zdrojem. Nutností ke správnému chodu čerpadla je ale stálost vodní hladiny, tedy vydatnost pramene. Tu je vhodné před samotnou realizací nechat otestovat a předejít tak nepříjemnostem.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno