1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Tepelná čerpadla a ceník nejlevnější

Každý rok slyšíme o neustálém zdražování energií. Jednou se zdražuje elektřina, podruhé ropa a na ní vázaný zemní plyn. Abychom se do budoucna vyhnuli těmto cenovým šokům, není nic nejlepšího, než dostávat velkou část tepla z tepelného čerpadla. V tomto článku se dozvíte, jak sehnat nejlevnější tepelná čerpadla a jejich ceník. Povíme si, jak tepelná čerpadla pracují a která jsou absolutně nejlevnější pro pořízení a která se naopak vyplatí jen při dlouhodobém využívání.

Tepelná čerpadla vzduch – vzduch

Nejlevnější tepelná čerpadla jsou tepelná čerpadla vzduch – vzduch. V principu se v podstatě jedná o obrácenou klimatizaci. Tato tepelná čerpadla jsou skutečně nejlevnější na pořízení i instalaci a lze je využívat i v případě bytů. Pracují na principu ochlazeného plynu, který koluje v části umístěné venku a pomáhá dostávat zbytkové teplo přímo do domu. Tato nejlevnější tepelná čerpadla je doporučeno kombinovat ještě s dalším topným systémem jako například elektrický kotel nebo krbová kamna.

Ještě před několika lety patřila tepelná čerpadla k jednomu z nejdražších zdrojů tepla na pořízení. Jejich ekonomická výhodnost však v uplynulých letech nabyla na smyslu.

Tepelná čerpadla vzduch – voda

Pokud poptáváte tepelné čerpadlo, které je nejlevnější z dlouhodobého hlediska, tedy jinými slovy tepelné čerpadlo, jehož provoz je nejvíce ekonomičtější, doporučujeme sáhnout po tepelném čerpadlu vzduch – voda. Pomocí ochlazeného plynu čerpadlo sbírá zbytkové teplo ze vzduchu, které následně přes 2 výměníky dožene až do otopné sestavy. Malou nevýhodou tohoto tepelného čerpadla je jeho snižující se účinek, jakmile klesnou venkovní teploty pod -15 stupňů Celsia. Z tohoto důvodu se do čerpadel instaluje malý elektrický kotel, který je připraven právě na tyto téměř extrémní podmínky.

Dlouhodobě spolupracujeme s firmou Tenaur, která dodává celek tepelné čerpadla - vnější jednotky, vnitřní jednotky, montáže, projektu, případně všech souvisejících konzultací. Vysvětlí vám, zdali je pro vás vhodné právě tepelné čerpadlo vzduch / vzduch, případně jiný typ tepelného čerpadla.

Poptejte tepelné čerpadlo vzduch – vzduch nebo vzduch – voda ještě dnes a ušetřete až 30% nákladů na pořízení. Naši dodavatelé dodávají tepelná čerpadla v nejlepším poměru ceny a kvality.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno