1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Polystyren Styrodur s velmi příznivou cenou

Chystáte se zateplovat svůj dům nebo bytový objekt a potřebujete izolaci, která bude splňovat vysoké standardy izolace pro zateplení a současně nevyjde na příliš vysoké náklady? Polystyren Styrodur je ideální volbou, kterou můžete poptat třeba hned a přesvědčit se o kvalitách a zpracování této značky polystyrenu. Značka polystyrenu Styrodur spadá pod výrobce ostatní kvalitní izolace Isover, samotná společnost Isover Saint-Gobain, jež je samotná garantem kvality všech produktů Styrodur.

Technické informace k polystyrenu Styrodur

Většinu námi nabízených typů polystyrenu pak lze pořídit v tloušťce od 20 do 180 mm. Velikostně pak od desek 1250 mm na 600 mm až po méně tradiční formu polystyrenu Styrodur a tím je hladký polystyren s rozměry 1265 mm na 615 mm. Každý typ polystyrenu je samozřejmě atestovaný a splňuje veškeré potřebené normy. Ve zkušebnách společnosti Isover Saint-Gobain dochází k testování polystyrenu Styrodur pomocí vysokotlakéé atesttace. Narozdíl od některých přírodních izolace se polystyren Styrodur téměř vůbec neroztahuje ani nesmršťuje.

Napište si o ceník polystyrenu Styrodur ještě dnes

Jakmile nám budete vypisovat náš poptávkový formulář , můžete kromě samotného polystyrenu uvést i další související materiál. Lépe vám pak vyjednáme ještě větší slevy na celý objem materiálu. Současně prosíme neopomeňte žádné z políček poptávkového formuláře. Čím více informací o stavbě budeme mít, tím lepší slevu na polystyren Styrodur opět vyjednáme.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno