1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Stříšky nad vchodové dveře

Lije jako z konve a vy máte ruce plné nákupních tašek a ještě se marně snažíte najít po kapsách od domu. Pokud to také znáte, určitě nám dáte za pravdu, že stříšky nad vchodovými dveřmi jsou velice praktická záležitost. Navíc vašemu domu dodají trochu víc elegance a obohatí fasádu.

Tvarům se meze nekladou, ale pozor na sklony

Stříška nad vchodové dveře je zkrátka taková malá přídavná střecha, obvykle tvořená kovovým rámem a skleněnou nebo umělou výplní, jestli čirou nebo probarvenou, je jen na vašem výběru. Ani tvarově nejsou stříšky omezené. Určitě najdete tu pravou pro každou velikost vchodu i charakter domu. Někde bude lépe slušet stříška do oblouku, jinde jednoduchá nakloněná rovina. Stříška, ale musí být vždy se spádem, aby mohla voda odtékat, a dostatečně velká, aby vám voda z jejího okraje nekapala při hledání klíčů na záda.

Ukotvení stříšek

Konstrukce se ukotvuje do zdi jako zavěšená nebo vetknutá, v závislosti na typu stříšky. Může být podporována sloupky, ať už ze statických nebo jen architektonických důvodů. Způsob kotvení je předurčen výrobcem a odvíjí se od hmotnosti a velikosti střechy a samozřejmě estetického záměru.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno