1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Stínící sítě na plot

Uchraňte svůj pozemek před zvědavými pohledy kolemjdoucích a sousedů. Ne vždy je přílišná pozornost vítána, a pokud máte plot z pletiva nebo mřížoviny, nelze jí obvykle zabránit. Pokud si ovšem pořídíte stínící sítě či tkaniny na plot, získáte své soukromí zpátky.

Stínící sítě z přírodních i syntetických materiálů

Stínící sítě a tkaniny se vyrábějí z různých materiálů a také s různou propustností světla, která je u výrobků vyjádřena v procentech. Můžete si tedy vybrat, jestli dáte přednost úplnému zastínění nebo vám postačí sítě propustnější, které umožňují spatřit stíny a obrysy postav a objektů na druhé straně plotu. Sítě se prodávají jako metráž nebo v rolích v rozměrech.

Stínící síť nemusí být jen zelená

I když je to asi nejobvyklejší barva, se kterou se můžete u stínících sítí setkat. Vybrat si můžete ale i jakoukoli jinou ze základních barev. Červenou, modrou, černou, šedou nebo přírodně laděnou hnědou, to už záleží na konkrétním sortimentu prodejce. Montáž sítě se provádí jednoduše plastovými pásky nebo drátky, záleží na vaší zručnosti, preferenci, případně doporučení výrobce.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno